تیزر تبلیغاتی خلاق

تیزر تبلیغاتی تلویزیونی بیشترین خلاقیت را در اختیار سازنده تبلیغ قرار می دهد، تا پیام خود را بخوبی منتقل کند. با دوربین فیلمبرداری می توانید بیننده را به هر جایی برده و تصاویر دلخواه را نمایش دهید. مثلا می توانید بیننده را به داخل کارخانه خود برده و کیفیت تولید را به او نشان دهید.

تبلیغاتی تلویزیونی یعنی اعتبار

تبلیغات در تلویزیون بوسیله تیزر تبلیغاتی، بلافاصله به محصول یا خدمات اعتبار خاصی می بخشد! محصولی که در تلویزیون تبلیغ می شود از محصولات رقبا متمایز می شود و در ذهن مشتری از جایگاه بهتری برخوردار می شود.

تماشاگران علاقمند تلویزیون

با اینکه بسیاری از بینندگان تلویزیون هیچ علاقه ای به تماشای تبلیغات تلویزیونی ندارند، ولی روزانه ساعتها در معرض این تبلیغات هستند. آیا شخصی را می شناسید که روزانه چند ساعت تلویزیون تماشا کند و تبلیغات مختلف را ندیده باشد؟

انتخاب آسان بازار هدف

با تبلیغات تلویزیونی در زمان مناسب، براحتی می توانید بازار هدف مورد نظر را انتخاب کنید. اگر محصول شما مختص کودکان است، مسلما با پخش تیزر تبلیغاتی در برنامه کودک به مشتریان موردنظر دسترسی خواهید داشت. اگر محصول شما مربوط به آشپزخانه است، این تبلیغ می تواند در بین برنامه های مورد علاقه خانمها مانند آموزش آشپزی پخش شود.

نتایج سریع

تیزر تبلیغاتی تلوزیونی بلافاصله تاثیر خود را نشان می دهد! اگر در تبلیغ، از حراجی ویژه صحبت می کنید، پس از یکساعت می توانید منتظر مراجعه مشتریان به فروشگاه باشید!
در بازی فوتبال تیم ایران با کره، جواد خیابانی، گزارشگر بازی، یکساعت قبل از آغاز بازی اعلام کرد که ورزشگاه خالی است و از مردم خواست تا به ورزشگاه آزادی بیایند! در آغاز بازی ورزشگاه تقریبا پر شده بود! بله این قدرت تبلیغات تلویزیونی است.

ضریب نفوذ بالا

تبلیغات در روزنامه ها، جراید و مجلات نمی توانند براحتی در دوردست ترین نقاط کشور نفوذ کنند.
در مقابل تلویزیون ضریب نفوذ بسیار بالایی دارد و از نظر محدوده جغرافیایی، هیچ محدودیتی ندارد!

افزایش فروش فروشگاهی

آمار نشان داده است که مشتریان در هنگام خرید از فروشگاه، معمولا بهترین گزینه ها را نمی خرند! بلکه محصولاتی میخرند که با آنها آشنا هستند. تیزر تبلیغاتی تلویزیونی نقش مهمی در آشنا ساختن مشتری با محصول دارد.

 

نمونه تیزرهای تبلیغاتی ما را ببینید!