با اینکه اعلام سیاست حریم خصوصی کاربران در فضای مجازی ایران متدوال نیست، اما گروه مبنا براساس استاندردهای بین المللی و در راستای احترام به حقوق کاربران و همچنین بدلیل لزوم اعلام این سیاست ها در سایت هایی که گروه مبنا از خدمات آنها استفاده می کند، سیاست های حفظ حریم خصوصی کاربران وبسایت مبنا در ادامه ارائه می شود.

گروه مبنا، متعهد است که حریم شخصی کاربران خود را حفظ نماید. بدین منظور خود را ملزم به رعایت استانداردهای جهانی مورد نیاز در جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها، می‌داند. در این متن، سیاست‌های ما در نحوه حفاظت از داده‌ها و حفظ حریم خصوصی افراد بیان شده است.
مشاهده صفحات وب‌سایت‌ ما و استفاده و مطالعه مطالب و محتوای درج شده در وبسایت گروه مبنا، نیازمند ارائه اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد اما در برخی موارد مانند ثبت نام در دوره های آموزشی یا ارسال سفارش کار، استعلام قیمت و تسویه حساب الکترونیکی نیازمند برخی از اطلاعات شخصی شما می‌باشد.

الف- اطلاعاتی که به صورت اتوماتیک از شما دریافت می‌شود شامل موارد زیر می‌باشد:

۱- تاریخ و زمانی که وارد سایت ما شده اید و مدت زمانی که در سایت هستید.
۲- صفحات مشاهده شده توسط شما.
۳- آدرس IP شما.
۴- نام و نسخه سیستم عامل و مرورگر کامپیوتر شما، به عنوان مثال: Windows 7 / FireFox 10

لازم به ذکر است که اطلاعات جمع‌آوری شده فوق، به هیچ عنوان امکان شناسایی کاربران را برای ما فراهم نمی‌کند.

ب ـ اطلاعاتی که توسط شما تکمیل و به ما ارسال می شوند:

۱- فیلدهایی که هنگام ثبت نام در دوره های آموزشی تکمیل کردن آنها ضرروی است.
۲- پست الکترونیکی یا شماره تلفن همراه در هنگام عضویت در سایت یا درخواست خدمات، پشتیبانی یا تماس با شما.
۳- ارائه کد رهگیری (اشخاص حقوقی و سازمانها) یا کدملی (اشخاص حقیقی) برای تسویه فاکتور خاص یا بدهی دانش پذیرانِ دوره های آموزشی در صفحه امور مالی و سیستم پرداخت آنلاین.

انتقال اطلاعات شخصی به اشخاص ثالث

گروه مبنا خود را در حفاظت از اطلاعات شخصی شما مسئول دانسته و هیچ گونه اطلاعاتی از کاربران و مشتریان خود را در اختیار شخص ثالث، نهاد و یا سازمانی قرار نمی‌دهد. همچنین ارائه اطلاعات فقط به مراجع قضایی و انتظامی و با درخواست،دستور رسمی و اعلام قبلی به کاربر میسر خواهد بود.

فهرست