هر کاری مبنا می‌خواد!

اینجامبناست!

هر کاری مبنا می‌خواد!

اینجامبناست!

آشنایی با مبنا

داستان ما

ما گروهی هستیم که از زمان آغاز به کارمان بصورت یک تیم مستقل و با نام و نشان حاضر، ۱۰سال گذشته و تمامی اعضای گروه مبنا، متخصصینی هستند که بیش از ۱۰ سال فعالیت مستمر و حرفه‌ای را در کارنامه کاری خود داشته‌اند. با قرارگیری این افراد و تجربیات موثرشان در بازارهای مختلف، سازمان‌ها، شرکت‌های کوچک و بزرگ، واقعیتِ مبنا را بوجود آورده است! مبنا گروهی حرفه‌ای با تجربه‌ای گران را در یک‌ جا و همزمان دارد.

ما به کارمان ایمان داریم و همواره سعی کرده‌ایم بهترین‌ها را به نمایش بگذاریم. روش اصلی ما قرارگرفتن در کنار مشتری در تمامی مراحل کار است! ما در مراحل مشاوره و پیش‌نیاز راه‌اندازی، راه‌اندازی و خدماتی که پس از راه‌اندازی به آن نیاز خواهید داشت، با شما هم‌قدم خواهیم بود.

آشنایی با مبنا

چه‌کاری می‌کنیم؟

از ابتدا علاقه داریم که مشکلات پیچیده را با راه‌حل‌های ساده و خلاقانه حل کنیم. سادگی هسته‌ی اصلی هر راه‌حلی در مبناست! از برنامه‌ریزی گرفته تا طراحی و توسعه. در مبنا علاوه بر انجام پروژه‌های بزرگ سازمانی، علاقه‌ی بسیاری داریم تا با تیم‌های کوچک کار کنیم و تمام تجربه و مهارت خود را در اختیار آن‌ها قرار دهیم تا در زمان کوتاهی‌ بتوانند محصولات خارق‌العاده‌ای به بازار عرضه کنند‌. پس اگر پروژه‌ی بزرگی دارید که هنوز تصمیم نگرفته‌اید چه شرکتی می‌تواند آن را بهینه و سریع انجام دهد، نگاهی به رزومه‌ی گروه مبنا در تصمیم‌گیری شما تاثیر خواهد گذاشت و اگر استارتاپی دارید که فکر می‌کنید از نظر زیرساخت یا مشاوره‌ی بازار، فنی، طراحی و … ما هم دوست داریم با تیم‌های جوان و پویا ارتباط داشته باشیم!

چطور کار می‌کنیم؟

ما عاشق کاری که انجام می‌دهیم هستیم. دنیای رسانه و رسانه‌های دیجیتال چالش‌های بسیار زیادی دارد ولی همه‌ی ما عاشق حل مسئله و تفکر خلاق هستیم. کلید کار ما تعامل است. ساده، منظم و به دور از حاشیه! این کار به ما کمک می‌کند تا به راحتی برنامه‌ریزی کنیم و پروژه‌های خود را با موفقیت و بهینه انجام دهیم. ما فکر می‌کنیم کیفیت کار ما گویای جریان کاری ماست. نگاهی کوتاه به رزومه‌ی کاری گروه مبنا به شما نشان خواهد داد که ما همواره به دنبال راه‌حل جدید بوده‌ایم.

null

حوزه فعالیت ما

موشن گرافیک

موشن گرافیک

تولید و ساخت موشن گرافیک و استاپ موشن
null

طراحی گرافیک

دپارتمان طراحی گرافیک
null

برندینگ

دپارتمان برندینگ و دیجیتال مارکتینگ
null

طراحی وب سایت

دپارتمان طراحی وب سایت
null

اپلیکیشن

دپارتمان طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن

مشتریان ما

در وبلاگ مبنا بخوانید

آشنایی با مبنا

تماس و آشنایی با مبنا

آشنایی با گروه مبنا

معرفی آشنایی با گروه مبنا

خدمات مبنا – از آغاز تا پایان راه با شما هستیم – اینفوگرافیک, موشن گرافیک, عکاسی تبلیغاتی و صنعتی, کمپین تبلیغاتی, برندیگ, مشاوره تبلیغاتی در زنجان

گروه مبنا – آژانس تبلیغات – اولین مرکز تخصصی طراحی و تولید اینفوگرافیک و موشن گرافیک در زنجان – آشنایی با مبنا تولید تیزرهای تبلیغاتی و فیلم های مفهومی

مبنا
خدمات مبنا

فهرست