اپلیکیشن استاد همراه

فرمت: اپلیکیشن
مشخصات: بانک اطلاعاتی/اندروید

استاد همراه

اپلیکیشن «استاد همراه» کاملترین نرم افزار آموزشی ِ الکترونیکی است که هدف اش آموزش نرم افزارهای مهم در صنعت گرافیک، نشر، رسانه و … است.

نرم افزار ِ پیش روی شما، اولین سری از مجموعه آموزشی نرم افزارهای Adobe می باشد که برای تامین، تدوین و ویرایشِ محتوا و مطالب آن از منابع ِ افراد صاحب نام و اساتید بزرگ استفاده شده است. در این نسخه از برنامه به آموزش کامل، جامع و سریع فتوشاپ پرداخته ایم.

در فهرست بندی مطالب این برنامه نهایت وسواس و دقت انجام گرفته که کاربر قدم به قدم در زمینه آموزش پیش رفته و دچار سردرگمی نشود. همچنین کاربر در انتهای درس نیز می تواند با مراجعه به بخش «آزمون»، خود را محک زده و توانایی هایش در زمینه تئوری را نیز بسنجد.

«استاد همراه» در این برنامه گام به گام و به کمک راهنمای تصویری و پویا، کاربران را با محیط نرم افزار فتوشاپ آشنا خواهد کرد.

بخش دیگری که حاصل زحمت یک تیم چند نفره است، بخش «واژه نامه تخصصی» بوده که برای اولین بار در سطح کشور، در حوزه اپلیکیشن های موبایلی تدوین و منتشر شده است. واژه نامه ی تخصصی نرم افزار فتوشاپ، نه تنها به کاربران آماتور در زمینه یادگیری و آشنایی با فیلدها و منوها کمک می کند، بلکه کاربران حرفه ای فتوشاپ را که ممکن است معانی و عملکرد منوها را فراموش کرده باشند را نیز یاری می کند.

 

ساخت اپ موبایل
ساخت اپ موبایل
آموزش فتوشاپ
دوره آموزش در زنجان
دیدگاهها

دیدگاهها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

چهار × 5 =

فهرست