دپارتمان طراحی گرافیک، چاپ و نشر گروه مبنا

طراحی گرافیک یا گرافیک دیزاین به پروسه‌ی ارتباط تصویری و استفاده از تایپ، فضا، تصویر و رنگ برای رساندن پیغامی خاص گفته می‌شود. در طراحی گرافیک از شیوه‌های گونانگونی برای ترکیب کلمات، نمادها، تصاویر و رنگ‌ها برای انتقال پیام استفاده می‌شود.

هدف از به کارگیری طراحی گرافیک تولید محصولاتی همچون هویت (لوگو و نام تجاری)، انتشارات (مجلات، روزنامه‌ها و کتاب‌ها)، تبلیغات چاپ، پوسترها، بیلبوردها، گرافیک وب ‌سایت و عناصر، علائم و بسته‌بندی محصولات است.

اغلب در هر کار تبلیغاتی یک بسته گرافیکی شامل بخشی از محصولات نام‌برده شده برای طراحی در نظر گرفته شده و تولید می‌شوند.

به طور کلی طراحی گرافیک به معنای پدیدآوردن و مرتب کردن یک سلسله عوامل تصویری برای بیان یک مفهوم، پیام و یا اطلاعات در جهت هدفی مشخص و معین است.

طراحی گرافیک در تبلیغات به قدری چشمگیر و موثر است که از گرافیک به عنوان نخستین جلوه‌گاه عناصر بصری در تبلیغات یاد می‌کنند.

گروه مبنا با آگاهی از این موضوع و با بهره‌مندی از یک تیم متشکل از گرافیست‌های حرفه‌ای و بکارگیری امکانات و تجهیزات به‌روز، آثار چشم‌گیری در حوزه گرافیک و تبلیغات خلق کرده است.

در ادامه می‌توانید برخی از نمونه کارهای گرافیکی انجام شده توسط گروه مبنا را مانند طراحی لوگو و نشانه، هویت بصری، پوستر، کاتالوگ، بروشور، اوراق اداری و… را مشاهده کنید.

طراحی اپلیکیشن فروشگاه لباس
هویت بصری
طراحی کاتالوگ
اینفوگرافیک بیمه
اینفوگرافیک بنیاد مسکن زنجان
اینفوگرافیک زنجان
آیا در زمینه طراحیِ‌گرافیک یا چاپ‌و‌نشر سوالی دارید؟

می‌توانید با تماس تلفنی از خدمات مشاوره رایگان گروه مبنا بهره‌مند شوید

فهرست