موشن گرافیک

موشن گرافیک یعنی

null

موشن گرافیک جایگاهی برای نوآوری است! هر چه در ذهن بتوان تصور کرد، می توان در انیمیشن یا موشن‌گرافیک به تصویر کشید. در Motion Graphic سازنده و یا تولیدکننده تنها محدود به واقعیت ها نیست، هر چیز غیرواقعی و یا تخیلی را می توان جهت تبلیغ به کار برد. برای تبلیغ می توان بی نهایت موجود خلق کرد و یا از حرکت پیچیده دوربین که در تصویربرداری زنده امکان ساخت آن نیست بهره برد. انیمیشن و موشن گرافیک ضمن آن که ارزش سرگرم کنندگی بالایی دارد، می تواند در سریعترین زمان مفهوم را انتقال دهد. انیمیشن اساسأ ربطی به سن و سال ندارد و می تواند برای همه گروه های سنی تولید شود.

موشن‌‌گرافیک چیست؟

[aparat id=”D84MW”]

ترکیب دو واژه حرکت (موشن) و گرافیک (تصاویر و عناصر گرافیکی همراه با صدا) با یکدیگر تصاویر زیبایی را بوجود می آورد که مورد پسند مخاطب است. موشن‌گرافیک ویدئویی است که هم بعنوان تیزر تبلیغاتی مورد استفاده بوده و هم بعنوان برنامه های آموزشی، انیمیشن های ۲ بعدی و مانند آنها کاربرد دارد.

امروزه موشن‌گرافیک با استفاده از نرم افزارهای مختلف درساخت تیزر کاربرد فراوانی دارد. موشن گرافیک شامل صداگذاری، متن، موسیقی، طرح های دو بعدی و وکتور می باشد. مهمترین فایده موشن‌گرافیک انعطاف پذیری و هزینه کمتر تولید آن است، چرا که هزینه های تولید و پیش تولید تیزرهای رئال را نداشته و نیازی به تجهیزات گران قیمت سینمایی ندارد.

گروه مبنا با داشتن تیم مختصص پویانمایی و با استفاده از گویندگان معروف و صداآشنا، موفق به تولید صدها موشن‌گرافیک و انیمیشن تبلیغاتی شده است. برای مشاهده برخی از نمونه ها کلیک کنید

نمونه کار موشن گرافی صنعت

موشن‌گرافیک سازمان صنعت، معدن و تجارت

موشن گرافیک مفهومی

موشن گرافیک خیریه حضرت علی اکبر(ع)

موشن گرافیک

موشن گرافیک اعتیاد

فضای مجازی

موشن گرافیک فضای مجازی

استاپ موشن

استاپ موشن شرکت غله

موشن گرافیک معاک

موشن گرافیک خیریه معاک

فهرست